Фахівці в області дієтології розповіли про те, як можна позбутися від зайвих кілограмів за допомогою популярних продуктів харчування, які потрібно включити в свій раціон. За словами медиків, хоч ці продукти не допоможуть скинути відразу кілька кілограм в день, вони допоможуть прискорити метаболізм.

Про це повідомляє портал "Comments.ua"

Перш за все, варто звернути увагу на корицю, яка є потужним антиоксидантом. Ця речовина, в свою чергу, зміцнює організм людини і очищає його від різних токсинів і шлаків. До складу кориці входить багато мінералів і вітамінів, які покращують травлення.

Грейпфрут допомагає спалювати калорії і прискорювати обмін речовин в організмі людини. За словами медиків, вживати цей плід необхідно разом з гіркими перетинками, до складу яких входять речовини, потрібні для спалювання жиру.

Користь грейпфрута для здоров'я
Користь грейпфрута для здоров'я

За словами лікарів, ананас теж здатний допомогти людині спалити зайві кілограми. Цей фрукт допомагає прискорити процес метаболізму, нормалізувати травлення і забезпечити організм різними вітамінами. У селері є клітковина, яка допоможе не переїдати.

Але найважливіше підтримувати водний баланс організму, оскільки інакше дієта не буде ефективною. Саме вода допоможе очистити організм від токсинів і шлаків, прискорити процес метаболізму і допомогти спалити зайві кілограми, прискорюючи процес схуднення.

Нагадаємо, що фахівці з'ясували, які популярні гриби допоможуть поліпшити чоловіче здоров'я.

Як раніше повідомляв портал "Українці", медики назвали продукти, які допоможуть знизити підвищений тиск.

Також портал "Українці" писав, що медики розповіли, які продукти харчування допоможуть поліпшити стан щитовидної залози.