Багато людей вживають вранці каву, щоб розбудити свій організм і зарядити його на цілий день енергією. Проте фахівці попереджають, що при надмірному і регулярному вживанні цей напій викликає серйозну залежність і погано впливає на організм.

Про це повідомляє портал "Eat This, Not That!"

За словами медиків, кофеїн, який міститься в популярному напої, звужує кровоносні судини, що оточують мозок. А коли людина різко позбавляється цього кофеїну, то судини починають розширюватися. А це, в свою чергу, підсилює кровотік і тисне на навколишні нерви.

В результаті цього людина починає страждати від головного болю, яка з'являється при позбавленні кофеїну. Крім цього, у людини починає частіше битися серце. Коли людина вживає велику кількість кави, у нього може виникати синдром есенціального тремору.

Вплив кави на організм
Вплив кави на організм

Це означає, що у людини починає з'являтися тремтіння, а зазвичай, починають трястися руки. Особливо, коли людина виконує звичайні дії, наприклад, тримає склянку в руці або зав'язує шнурки на кросівках.

Вплив кави на організм
Вплив кави на організм

У зв'язку з цим фахівці радять виключити кофеїн зі свого раціону харчування в тому випадку, якщо є проблеми зі сном. Крім того, кажуть фахівці в області харчування і медицини, надмірне вживання цього напою безпосередньо стосується появи почуття тривоги або нервозності.

Нагадаємо, що фахівці назвали популярну спецію, яка допоможе позбавити від настирливого кашлю.

Як раніше повідомляв портал "Українці", медики назвали кращий продукт, який допоможе поліпшити функцію мозку.

Також портал "Українці" писав, що експерти розповіли, який напій допоможе жити довго і щасливо.