Медики розповіли, який популярний продукт допоможе вилікувати від настирливого кашлю і поліпшити здоров'я нирок в організмі людини. За словами фахівців, таким продуктом є кардамон, який радять приймати при різних захворюваннях, а також в якості профілактики.

Про це повідомляє портал "Lenta.ua"

Медики рекомендують приймати кардамон під час грипу, застуди, бронхіту або ж запалення легенів завдяки протикашльовій дії цієї спеції. При цьому, кардамон має сечогінну властивість, яке полегшує функцію нирок, сечостатевої системи і жовчного міхура.

Крім цього корисної дії, фахівці встановили, що спеція допомагає знижувати ризик розвитку цукрового діабету. Вони провели дослідження, в якому люди приймати кардамон 12 тижнів, в результаті чого 3 грами кардамону на добу поліпшили цифри тиску у людей.

Користь кардамону
Користь кардамону

Фахівці пояснюють це тим, що спеція допомагає регулювати рівень глюкози та інсуліну в крові завдяки інгібуванню травних компонентів. Саме такий ефект допомагає зменшувати шанс захворіти на діабет.

Варто зауважити, що в учасників дослідження знизився і рівень тригліцеридів, і рівень шкідливого холестерину. Так що медики радять додавати кардамон в раціон свого харчування, а також заварювати трав'яні чаї з додаванням цієї спеції.

Нагадаємо, що фахівці розповіли, який продукт допоможе поліпшити мозкову діяльність.

Як раніше повідомляв портал "Українці", медики розповіли про те, які напої допоможуть знизити ризик розвитку діабету.

Також портал "Українці" писав, що лікарі пояснили, в чому полягає неймовірна небезпека зелені.