Дослідники з Франції та Японії розповіли про те, які продукти допомагають поліпшити функціонування мозкової діяльності в голові людини. За словами фахівців, мова йде про цибулю, який не тільки є профілактикою інфекцій, а й допомагає поліпшити роботу мозку.

Про це повідомляє портал "medicina.ua"

Як розповіли фахівці в галузі медицини, харчування і науки, цибуля є одним з найкращих засобів для здоров'я. Саме цей продукт допомагає ефективно боротися з різними інфекціями і сприяють зміцненню імунної системи людини.

Користь цибулі для здоров'я
Користь цибулі для здоров'я

Крім цих властивостей, японські фахівці з'ясували ще одне, важливе, вплив цибулі на організм. За словами вчених, цибуля допомагає чистити клітини головного мозку.

А до складу цього популярного продукту входять активні сірчані сполуки, які, коли потрапляють в кров, добре відбиваються на безлічі важливих зон. В результаті цього процесу мозок стає молодшим, пам'ять поліпшується, а також це позитивно відбивається на людських емоціях.

Користь цибулі для здоров'я
Користь цибулі для здоров'я

Також дослідження провели і дослідники з Франції, які з'ясували важливий факт зі свого боку. Виявляється, крім перерахованих вище корисних властивостей, часник і лак допомагають знизити шанс розвитку раку молочної залози в організмі людини.

Нагадаємо, що фахівці розповіли, які популярні напої допомагають знизити ризик розвитку діабету.

Як раніше повідомляв портал "Українці", медики розповіли, чому зелень є небезпечною для здоров'я.

Також портал "Українці" писав, що лікарі розповіли, яку користь несуть за собою банани.