Дослідники з Великобританії розповіли про те, який напій є найкращим засобом на шляху до довголіття. За словами медиків, саме вода з лаймом містить в своєму складі велику кількість корисних властивостей, які покращують роботу внутрішніх органів.

Про це повідомляє портал "Lenta.ua"

Всім напевно відомо, що для того, щоб зберегти своє здоров'я в хорошому стані, потрібно правильно харчуватися і займатися різними вправами. Нещодавно вчені з'ясували, який відомий напій допоможе поліпшити стан здоров'я.

Йдеться про воду з лаймом, в якій британські дослідники виявили багато корисних компонентів. За їх словами, в лаймі міститься багато корисних речовин, а саме – вітамін С, кальцій, калій і фосфор. Він покращує функцію шлунка і стимулює травну секрецію.

Вода з лаймом для здоров'я
Вода з лаймом для здоров'я

Також медики додали, що лайм не дозволяє шлунку переїдати, покращує процес метаболізму, завдяки чому жир не відкладається. Крім того, дослідники з'ясували, що лайм допомагає підтримувати імунітет людини і знизити рівень запальних процесів.

Крім цього, фахівці з'ясували, що вітамін С і лимонна кислота теж допомагає поліпшити здоров'я. За їх словами, ці компоненти сприяють розщепленню і запобіганню появи каменів в нирках людини.

Нагадаємо, що фахівці пояснили, чому зелень є небезпечною для здоров'я.

Як раніше повідомляв портал "Українці", медики назвали прості продукти, які допоможуть знайти більше енергії.

Також портал "Українці" писав, що медики розповіли про те, які корисні властивості є у меда.