Фахівці стверджують, що підвищений рівень холестерину може спровокувати виникнення бляшок в судинах і артеріях, а також викликати розвиток атеросклерозу. Тож медики розповіли, який популярний напій допоможе знизити рівень холестерину.

Про це повідомляє портал "Comments.ua"

Перш за все, варто звернути увагу на чай з бергамотом, який допомагає швидко і ефективно привести в порядок рівень холестерину. Також лікарі стверджують, що цей напій допомагає поліпшити функцію серцево-судинної системи.

Крім того, в цей чай входять речовини, які мають антиоксидантні властивості. Вони, в свою чергу, знижують швидкість хімічних реакцій в ферментах, які виробляють холестерин в організмі.

Чай з бергамотом
Чай з бергамотом

Також бергамот мають заспокійливу функцію, покращує травлення в організмі і є відмінним антисептиком. Саме завдяки цій функції бергамот важливо вживати тим людям, які страждають від хвороб сечовидільної та дихальної, а також травної систем.

Чай з бергамотом
Чай з бергамотом

Лікарі також стверджують, що чай з бергамотом не має функцію серйозно відбиватися на артеріальному тиску. Гарячий чай з бергамотом, як і будь-який інший, здатний підвищити тиск, а холодний – знизити. Тому люди, які мають підвищений тиск, можуть спокійно його пити.

Нагадаємо, що фахівці з'ясували, які продукти харчування важливі для жіночого здоров'я.

Як раніше повідомляв портал "Українці", медики пояснили, які напої не варто пити вранці.

Також портал "Українці" писав, що медики назвали продукти, які погано відбиваються на здоров'ї нирок.