Фахівці в галузі медицини та дієтології розповіли про те, які популярні продукти негативно відбиваються на стані здоров'я нирок людини. За словами медиків, на здоров'я нирок погано впливають ковбаси та інші продукти з обробленого м'яса, соління і фастфуд.

Про це повідомляє портал "Курс"

За словами нефролога Тетяни Панкратенко, не потрібно вживати багато ковбас та інших продуктів з обробленого м'яса. Також не можна зловживати фастфудом і соліннями. Крім того, на стан нирок може погано впливати консерви, в яких є багато фосфатів.

Люди, які страждають від хронічних захворювань нирок, мають знижену здатність цих органів видаляти фосфати з організму. Саме з цієї причини рівень фосфатів в тканинах і в крові підвищуються зі зниженням ниркових функцій.

Шкода ковбаси для здоров'я нирок
Шкода ковбаси для здоров'я нирок

Як розповів фахівець, продукти, в яких міститься велика кількість білків, теж погано відбиваються на здоров'ї нирок. За її словами, щодня достатньо отримати від 0,8 до 1 грама білка на 1 кілограм ваги людини.

Вся проблема хронічної ниркової недостатності полягає в тому, що її майже неможливо побачити на ранній стадії. Як стверджують медики в сфері дієтології, при цьому захворюванні нирки не можуть повноцінно функціонувати.

Нагадаємо, що фахівці розповіли про те, чим корисний для стану здоров'я гранат.

Як раніше повідомляв портал "Українці", медики назвали продукти, які допомагають спалити зайві кілограми.

Також портал "Українці" писав, що дослідники розповіли, які гриби корисні для чоловіків.