Фахівці розповіли про те, що білі печериці є ефективним засобом у боротьбі зі смертельним захворюванням у чоловічої половини населення. За словами медиків, вживання цього виду грибів знижує шанс розвитку онкологічного захворювання простати у чоловіків.

Про це повідомляє портал "Lenta.ua"

Медики розповіли, що до складу білих печериць входить корисні сполуки, які допомагають знижувати ризик раку простати. Так, американські фахівці здійснили дослідження, в результаті чого вони помітили позитивний вплив цих грибів на здоров'я.

Коли людина вживає білі печериці, то в організмі відбувається придушення андрогенів. А ці речовини, в свою чергу, викликають розвиток онкології передміхурової залози після зв'язування з їх рецепторами. Так, американські вчені провели експеримент на лабораторних гризунах.

Білі печериці
Білі печериці

Результати дослідження показали, що у гризунів, які вживали гриби, знижувався рівень ПСА. За словами медиків, саме цей антиген є одним з маркерів небезпечного захворювання.

Якщо говорити простими словами, то коли людина вживає білі печериці, то в організмі кількості цього антигену стає менше. А це, в свою чергу, говорить про те, що ризик виникнення у чоловіків онкологічного захворювання стає нижче.

Нагадаємо, що медики пояснили, чому регулярне вживання кави є дуже небезпечним для організму людини.

Як раніше повідомляв портал "Українці", експерти з'ясували, які популярні продукти допоможуть поліпшити здоров'я щитовидної залози.

Також портал "Українці" писав, що медики назвали спецію, яка допоможе поліпшити стан нирок у людини.