Всім відомо, що щитовидна залоза грає дуже важливу роль в організмі людини, тому необхідно піклуватися про те, щоб стан цього органу було хорошим. Медики розповіли, за допомогою яких популярних продуктів можна поліпшити здоров'я своєї щитовидної залози.

Про це повідомляє портал "medicina.ua"

Перш за все, варто звернути увагу на злаки, які є джерелом енергії, вітамінів А і В. Далі мова йде про цибулю, який, завдяки великій кількості різних мікроелементів в своєму складі, корисний не тільки для щитовидки, а й для серця і печінки.

Також корисними є яблука, до складу яких входять антиоксиданти і різні вітаміни. Саме яблука допоможуть захистити щитовидку від розвитку клітин раку. Крім яблук, дуже корисною для щитовидки є чорниця, яка теж захищає від онкологічних захворювань.

Користь чорниці для здоров'я
Користь чорниці для здоров'я

Медики також говорять про горіхи з медом, які можуть активувати і стабілізувати функцію всього організму. Всього 3-4 волоських горіха і ложки меду кожен день перед сніданком допоможуть поліпшити здоров'я. Корисною буде морська риба, яка містить багато йоду і жирних кислот омега-3.

Морська капуста теж допоможе захистити щитовидну залозу від розвитку різних хвороб. А чорнослив є джерелом вітамінів, антиоксидантів, кальцію, калію, бору, магнію і цинку. Він допоможе зміцнити імунну систему і поліпшити роботу щитовидки.

Нагадаємо, що фахівці розповіли про те, яку спецію важливо додати в свій раціон харчування, щоб позбутися від кашлю.

Як раніше повідомляв портал "Українці", медики назвали корисний напій, який допоможе жити довго.

Також портал "Українці" писав, що експерти розповіли, який продукт допоможе додати енергії.