Фахівці в галузі медицини та харчування розповіли про продукти, які будуть особливо корисними для людей, які схильні до цукрового діабету другого типу. Крім того, медики розповіли, які продукти будуть корисними для людей з підвищеним рівнем глюкози і із зайвою вагою.

Про це повідомляє портал "7mednews"

Як стверджують фахівці в області дієтології, варто звертати особливу увагу не тільки на масу тіла, а й на розподіл жирових відкладень. За їх словами, саме жир на животі є ознакою того, що організм – нечутливий до інсуліну.

Що стосується продуктів, то медики виділили кілька популярних напоїв, які допоможуть людям. Йдеться про келих червоного вина, про чотири чашки кави на добу, а також про склянку молока. Саме ці напої допоможуть знизити шанс розвитку діабету.

Келих червоного вина
Келих червоного вина

За словами фахівців, кількість людей, які страждають від зайвих кілограмів, продовжує збільшуватися. На сьогоднішній день від ожиріння страждає більше половини громадян, вік яких становить більше 30 років.

Головна небезпека полягає, як раз таки, в тому, що не худі люди провокують ризик розвитку важких неінфекційних захворювань, який пов'язаний із зайвою вагою. Йдеться про хвороби судин і серця, а також про онкологічні захворювання, а також про діабет.

Нагадаємо, що фахівці в галузі медицини розповіли, які продукти допоможуть надати енергії.

Як раніше повідомляв портал "Українці", експерти розповіли, кому протипоказано вживати солянку.

Також портал "Українці" писав, що медики розповіли про те, чому так важливо вживати банани.