Спеціаліст в області медицини Надія Раєва розповіла, чому зелень, яка містить майже всі корисні компоненти, насправді, небезпечна для здоров'я. За словами медика, вживаючи зелень, людина може заразитися паразитами або ж спровокувати потрапляння токсичних речовин до організму.

Про це повідомляє портал "U-News"

За словами фахівця, до складу зелені входять токсичні речовини, які надходять в неї з грунту. Через це в організм людини можуть надходити ці компоненти, які здатні завдати величезної шкоди здоров'ю.

Крім того, з вживанням зелені можна спровокувати зараження паразитами. Наприклад, із зелені в організм людини можуть проникнути яйця гельмінтів, які можуть викликати в ньому розвиток гельмінтозу або аскаридозу.

Шкода зелені для організму людини
Шкода зелені для організму людини

Саме тому перед вживанням зелень необхідно ретельно промити, а окропом обробити перед тим, як давати її дітям. За словами фахівця, зелень потрібно добре перетравлювати в організмі, тому її можна далеко не всім.

Також Надія Раєва підкреслила, що коли зелень засвоюється в організмі людини, то вона підвищує навантаження на органи травного тракту. За її словами, цей продукт категорично не можна вживати тим людям, які страждають від порушень роботи цих органів.

Нагадаємо, що медики пояснили, кому з людей протипоказано вживати солянку.

Як раніше повідомляв портал "Українці", фахівці розповіли, чому важливо вживати мед.

Також портал "Українці" писав, що вчені розповіли, яку кількість шоколаду можна вживати на добу.