Фахівці розповіли про те, які популярні напої не рекомендується вживати на сніданок. За словами медиків, мова йде про готовий гарячий шоколад, про апельсинове смузі з фруктами і манго, а також про готову холодну каву з вершками і готовий латте з чаєм матчу.

Про це повідомляє портал "Голос UA"

Готовий гарячий шоколад містить в своєму складі величезну кількість цукру і кілька небезпечних речовин. Дієтологи попередили, що потрібно відмовитися від напоїв, в яких є кукурудзяний сироп, рафінована кокосова олія і штучні ароматизатори на користь серця.

Готовий гарячий шоколад
Готовий гарячий шоколад

Апельсиновий смузі з манго і фруктами позбавляє організм шансу отримати багато користі від фруктів. При виготовленні такого напою клітковина, яка є в цілих фруктах, зникає. В результаті виходить звичайний солодкий напій, який не може втамувати спрагу або голод.

Апельсиновий смузі з манго і фруктами
Апельсиновий смузі з манго і фруктами

До складу готового холодного кави з вершками входить величезна кількість калорій. Саме з цієї причини варто замінити його на звичайну каву з льодом. Медики пояснюють це тим, що в невеликій порції готової кави є 600 калорій.

Готовий латте з чаєм матча містить в своєму складі велику кількість калорій і цукру. Але любителям молока варто пам'ятати, що воно може сильно послабити антиоксидантні функції напою, які захищають організм.

Нагадаємо, що фахівці розповіли про те, наскільки шкідливим є свіжий хліб.

Як раніше повідомляв портал "Українці", медики назвали продукти, які допомагають спалити зайву вагу.

Також портал "Українці" писав, що медики назвали продукти, які допомагають знизити підвищений тиск.