Фахівець в області дієтології Марія Черняєва розповіла про те, як свіжо спечений хліб відбивається на стані здоров'я людини. На думку медика, найкорисніше вживати в їжу хліб, з моменту випічки якого пройшли приблизно добу.

Про це повідомляє портал "МедикФорум"

Фахівці продовжують з'ясовувати важливі речі, які стосуються здоров'я людини. Так, наприклад, вони з'ясували, як може впливати свіжий хліб на стан організму людини.

За словами медика, свіжо спечений хліб і булочні вироби мають іншу структуру і склад кислот, ніж ті, які вже полежали. Лікар пояснила, що люди, які страждають від захворювань органів шлунково-кишкового тракту, можуть спровокувати загострення через вживання свіжого хліба.

Шкода свіжого хліба для організму
Шкода свіжого хліба для організму

Черняєва пояснила, що для того, щоб травна система організму змогла добре засвоювати, потрібно вживати полежав деякий час після випічки Хліб. За словами дієтолога, хліб, який з'їдається після 8-ми годин випічки, організм засвоює набагато краще.

Але фахівець в області дієтології підкреслила, що найефективніше вживати вчорашній хліб. Тобто, хліб, який пролежав після випічки приблизно добу. Більш того, свіжа випічка викликає у людини неймовірну тягу, яка, цілком, може бути свого роду залежністю.

Нагадаємо, що фахівці розповіли про те, які продукти допоможуть позбутися зайвої ваги.

Як раніше повідомляв портал "Українці", медики розповіли, який вид грибів дуже корисний для чоловічого здоров'я.

Також портал "Українці" писав, що лікарі розповіли, які продукти допомагають знизити підвищений тиск.