Медик в області дієтології Олена Соломатіна розповіла про те, яку максимальну кількість шоколаду потрібно вживати протягом доби. За її словами, за день потрібно з'їдати не більше, ніж 1-2 шматочки шоколаду, причому він повинен бути не єдиною їжею.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

За словами фахівця, у звичайній ситуації за одну добу кількість популярної солодощі не повинна перевищувати 1-2 шматочків. Цілу плитку шоколаду можна з'їсти тільки після якихось серйозних навантажень, і то, в цьому випадку не потрібно вживати тільки ці ласощі.

При цьому, експерт рекомендує купувати тільки дорогий натуральний шоколад, до складу якого входить маленька кількість сторонніх компонентів і високий вміст какао. Лікар стверджує, що такий шоколад знижує тиск, розслабляє і заспокоює.

Шоколад для організму
Шоколад для організму

Крім того, до складу шоколаду входить велика кількість речовин, які захищають від старіння, а також від ризику виникнення хвороб судин і серця. При цьому, дуже важливо вживати шоколад правильно, тобто, його потрібно не просто жувати, а розсмоктувати.

В цьому випадку можна не тільки краще відчути смак шоколаду, але і знизити бажання їсти його у великих кількостях. Крім цього, в цьому випадку можна отримати максимальну користь, а також сильне задоволення.

Нагадаємо, що медики розповіли про те, якими шкідливими властивостями володіє кава.

Як раніше повідомляв портал "Українці", фахівці розповіли, чому популярна риба так шкідлива для організму.

Також портал "Українці" писав, що експерти назвали продукти харчування, які допомагають поліпшити здоров'я нирок.