Лікар-дієтолог Ірина Торопигіна розповіла, яке перше блюдо надає величезної шкоди для організму людини і є надзвичайно небезпечним для здоров'я. За словами медика, такою стравою стала солянка, адже компоненти, які входять до її складу, можуть викликати багато захворювань.

Про це повідомляє портал "ChangeUA"

Фахівець розповіла, яким людям категорично потрібно витягти вживання солянки зі свого раціону харчування. Так, це блюдо не можна їсти людям, які страждають від захворювань системи серця і судин, а також від проблем з шлунково-кишковим трактом, від ожиріння і від атеросклерозу.

За її словами, до складу цієї першої страви входить велика кількість насичених жирів. Саме тому солянку не потрібно їсти людям з серцево-судинною патологією і з порушенням обміну холестерину. Лікар підкреслює, що солянка може дратувати шлунок людини.

Шкода солянки для організму
Шкода солянки для організму

Фахівець в області дієтології також зазначила, що до складу першої страви входить багато м'ясних продуктів. Крім цих продуктів, солянка містить в своєму складі такі продукти, як лимон і каперси.

А ці компоненти, в свою чергу, можуть спровокувати появу серйозних ускладнень. Особливо, це стосується людей, які страждають від гастриту, виразки або захворювань підшлункової залози.

Нагадаємо, що фахівці розповіли, яка кількість шоколаду потрібно їсти на добу.

Як раніше повідомляв портал "Українці", медики розповіли, чому важливо вживати банани.

Також портал "Українці" писав, що експерти пояснили, чому шкідливо пити багато кави.