Медик в області гастроентерології Інна Мазько розповіла про всі корисні і шкідливі властивості такої популярної риби, як лосось. За словами медика, незважаючи на те, що в цьому виді риб міститься багато поживних компонентів, в копченому вигляді вона дуже шкідлива для організму.

Про це повідомляє портал "Changeua"

Лікар каже, що під час покупки лосося потрібно дізнатися країну, в якій його вирощували. Наприклад, фермери в Норвегії іноді використовують антибіотики і гормони, які небезпечні для малолітніх дітей і вагітних жінок. А любителі азіатської кухні з сирою рибою можуть заразитися гельмінтами.

Перед вживанням потрібно заморозити червону рибу до температури в -35 градусів за Цельсієм, а при приготуванні потрібно збільшити температуру до більше 63 градусів. У копченому лососі є канцерогени, які можуть викликати розвиток раку.

Копчений лосось
Копчений лосось

Люди, які страждають від захворювань шлунка, печінки або ж жовчовивідних шляхів, повинні виключити цю рибу з раціону харчування. Тим не менш, в копченому лососі є Омега-3 і Омега-6 поліненасичені кислоти, які роблять шкіру еластичнішою.

Також м'ясо лосося прискорює кровообіг в організмі, але при цьому у людини розширюються капіляри. Крім того, ця риба корисна для клітин головного мозку, вона провокує підвищення концентрації уваги.

Нагадаємо, що фахівці розповіли, які продукти важливо вживати для поліпшення стану нирок.

Як раніше повідомляв портал "Українці", медики розповіли про неймовірну користь волоських горіхів.

Також портал "Українці" писав, що дієтологи розповіли, які продукти харчування допоможуть зміцнити імунну систему.