Популярний російський співак, талановитий актор театру і кіно, знаменитий артист, а також телеведучий Сергій Лазарєв порадував шанувальників знімком у своєму акаунті в соціальній мережі. Він показався на популярному російському танцювальному шоу разом з напарницею по танцях.

Відповідну публікацію Сергій Лазарєв розмістив на своїй сторінці в Instagram.

Відомо, що російський артист в дитинстві займався спортивною гімнастикою, але він покинув спорт для того, щоб займатися улюбленою справою – музикою.

Сергій Лазарєв
Сергій Лазарєв

Він знімався в "Єралаші", потім він потрапив в колектив "Непоседы", де познайомився з Владом Топаловим. Після цього талановиті артисти створили групу "Smash" в 2001 році, і, на жаль фанатів, вона розпалася вже в 2006 році.

У своїй публікації популярний артист постав перед шанувальниками в образі справжнього "мачо" - стильний чорний костюм і чорна сорочка. Він стоїть перед камерою об'єктива для ефектного кадру зі своєю наставницею з танців Катериною Осиповою.

"Сьогодні!! Танці з зірками!! О 17.30 на телеканалі "Росія-1"! Не пропустіть!!! Ми виступаємо перші! 🙏 голосуйте, підтримуйте! #сергейлазарев #лазарев #катяосипова #танцысозвездами", - прокоментував свій пост Сергій Лазарєв.

Нагадаємо, що популярний російський артист Діма Білан порадував фоловерів своїм новим твором мистецтва.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановитий український артист Позитив звернувся до публіки.

Також портал "Українці" писав, що популярний російський артист Сергій Безруков показав шанувальникам відмінні кадри зі своєю участю.