Український співак, автор і виконавець власних пісень, а також хореограф, популярний артист Дмитро Монатік потішив публіку шикарним відеороликом у своєму акаунті в соціальній мережі. Він показався на зйомках одного з найпопулярніших і масштабних музичних шоу країни.

Відповідну відеоленту Дмитро Монатік розмістив на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

Український артист знаходиться на вершині популярності, він є одним з найуспішніших і талановитих артистів в Україні. Крім цього, він є частим гостем на різноманітних українських проектах, на яких виступає в ролі виконавця або ж тренера.

Фото Діми Монатіка
Фото Діми Монатіка

У своїй публікації Монатік постав на зйомках музичного шоу "Голос Країни", де він є одним із зіркових тренерів. Він стоїть на сцені в звичному для себе образі – стильні штани і светр оверсайз, а на його голові – капелюх.

Варто відзначити, що поруч з ним знаходиться популярна українська співачка Надя Дорофєєва, яка також бере участь у проекті в ролі тренера. Надя і Діма разом заспівали популярну пісню в режимі "live" без фонограми.

Сторіз Монатіка
Сторіз Монатіка

Крім цього, на відеоленті можна побачити Олега Винника, він також бере участь у шоу і теж займає місце тренера.

Нагадаємо, що талановитий український артист Дмитро Монатік показав публіці свою дружину.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярний співак Дмитро Монатік показав фанатам свою молоду команду.

Також портал "Українці" писав, що відомий артист Дмитро Монатік зачарував аудиторію своїм виступом на честь Нового року.