Один з найпопулярніших телеведучих на просторах українського шоу-бізнесу Дмитро Комаров повідомив про поповнення в родині. Здається, мрія шанувальників телеведучого нарешті збулася.

Читайте нас у Google News!

Дмитро Комаров та Олександра Кучеренко
Дмитро Комаров та Олександра Кучеренко

Варто сказати, що найбільшу популярність герою статті принесла робота над тревел-шоу «Світ навиворіт» для телеканалу «1 + 1». Незважаючи на те що на екрані Дмитро дуже відкритий, його особисте життя досить довгий час був покритий таємницями.

Чоловік ніколи не афішував свої романи і зізнавався, що йому складно будувати серйозні стосунки через постійні роз'їзди. Все змінилося після участі Комарова в танцювальному проекті «Танці з зірками». Саме там він і познайомився зі своєю дружиною Олександрою Кучеренко, яка була його партнеркою на шоу.

Дмитро Комаров та Олександра Кучеренко
Дмитро Комаров та Олександра Кучеренко

Вже через 2 роки телеведучий зробив пропозицію власниці титулу «Міс Україна 2016», весілля вони зіграли в 2019-м в Ізраїлі - подалі від настирливих папарацці. У пари відразу ж з'явилася ціла армія фанатів і вони з нетерпінням чекають новин про поповнення. Нарешті це сталося.

Днями в Instagram-stories Комаров повідомив таємне - незабаром в сім'ї відомого мандрівника народиться малюк. Правда вагітної виявилася не його дружина Олександра, а молодша сестра Ангеліна - герой статті поділився її фотографією в положенні.

View this post on Instagram

2020 для всей планеты - очень тяжелый год... -пандемия - весь мир на карантине -экономический кризис... Я - не исключение! Но есть у меня и хорошие новости, которые отлично видно на фото❤️ И не смотря на ситуацию в мире и мое личное, нетипичное, плохое самочувствие, которое длилось целых 3 месяца подряд, ожидание чуда в этом году радует каждый день💛 ❓Есть эксперты в подписчиках? Как думаете, чудо - это мальчик или девочка?💙💖

A post shared by Ангелина Комарова (@komarova_angelina) on

Зовсім скоро Дмитро знову стане дядьком - один племінник у нього вже є. Стать майбутньої дитини і дата пологів поки що невідома, але, судячи по животику Ангеліни, чекати залишилося не так вже й довго.