Українська співачка і телеведуча Оля Цибульська завела мережу надзвичайно еротичним роликом. Вона показала оголені принади та поцілувала своє відображення в дзеркалі.

Оля Цибульська поза сумнівами є однією з найвідвертіших артисток в українському шоу-бізнесі. Вона не соромиться оголюватися перед камерами, позувати на провокаційних знімках і відео. На особистій сторінці в інстаграмі співачка в черговий раз поширила відверте повідомлення.

Артистка оприлюднила еротичне відео, для якого вибрала спокусливе боді чорного кольору. Наряд мав відверте декольте і практично оголив пишні груди співачки. Оля позувала перед дзеркалом і пристрасно поцілувала своє зображення, чим неабияк розбурхала фантазію підписників та завела мережу.

Коротке волосся знаменитість вклала рівно, а на обличчя не накладала косметику. Вона наклала на відео пісню у своєму виконанні, а в публікації анонсувала вихід нового альбому, прем'єра якого відбудеться 13 листопада.

"Киця, я люблю тебе. Від сьогодні і до титрів. У дзеркалі - я. і в пісні нарешті я. Наш альбом 13 листопада", - написала під відео артистка.

View this post on Instagram

Я довго тебе боялась ⠀ Говорила, дивлячись в підлогу ⠀ Щоб не спіймати твій погляд⠀ Бо подивишся прямо в очі і спитаєш: як ти? ⠀ І вперше не зможу збрехати. ⠀ ⠀ Я довго від тебе втікала ⠀ Думала, інші гарніші, розумніші...⠀ Так швидко перебирала ногами, що й не могла згадати твоє лице ⠀ Бо коли поспіхом - завжди розмито ⠀ ⠀ Я довго з тебе сміялась ⠀ З твоїх спроб бути сміливою ⠀ З твоїх гучних заяв ⠀ З надій почати спочатку ⠀ З розбитого серця ⠀ З малих амбіцій і великих страхів ⠀ ⠀ Я довго тебе мучила ⠀ Мучним на ніч і неприємними людьми ⠀ Нецікавими фільмами і книжками, що не заходять з першої сторінки ⠀ ⠀ Киця, я люблю тебе❤️від сьогодні і до титрів💋⠀ ⠀ В дзеркалі - я. І в пісні нарешті я.⠀ Наш альбом 13 листопада ❤️💋⠀

A post shared by Оля Цибульська (@cybulskaya) on