Один із засновників групи "Машина часу", 66-річний музикант і телеведучий Андрій Макаревич запросив в свою програму "Смак" свою нову дружину - 36-річну ізраїльтянку Ейнат Кляйн.

Читайте нас у Google News!

У новому випуску Макаревич заявив, що "одружився не з нишком" і тепер, у відповідь на прохання, готовий представити дружину публіці. У цьому випуску подружжя приготували тартар, а музикант зізнався, що це перша його дружина, яка любить готувати і навіть робить це краще за нього.

View this post on Instagram

Стоит израильтянину вырваться за пределы сионистской родины, он моментально начинает скучать по ивриту, страдать без фалафеля, а ночами его терзают сны с бело-голубым флагом в главной роли. Конечно, первый инстинктивный порыв на новом месте - искать своих, залезть в привычную ракушку, обосноваться в родном гетто. Но нет, я буду сильнее этого: я буду исследовать русскую глубинку, жарить лисички и обещаю не съесть ни одного сабиха в ближайшую неделю.

A post shared by Einat Klein (@_einatklein_) on

Це день для мене по-хорошому особливий і може бути навіть епохальний. Цей день, коли я готуюся представити свою дружину людству, тому що людство давно мене про це просило