Кадри з голубом гігантського "розміру 18 футів" збили з пантелику свідків і глядачів в соціальних мережах, Коли дивне відео стало вірусним.

Про це повідомляється на порталі "Daily Star".

Дивне відео показує голуба з гігантськими ногами, що йде на прогулянку по даху, в той час як збиті з пантелику, свідки записують це з сусіднього будинку.

Відео було завантажено на TikTok Користувачем @ ge0_2001 з підписом: "розмір голуба дійсно 18 футів".

У відео голуб перевалюється на даху будівлі, і виглядає так, ніби він якимось чином носить гігантські ласти на пальцях ніг.

Ноги такі великі, що вони виглядають забавно, пропорційно своєму маленькому тілу.

Крім того, пташині лапи не клишоногі, а розчепірені, як у клоуна.

Голуб
Голуб

З тих пір відео подивилися більше 50 000 разів, і це викликало суперечки про те, що це таке, і тисячі глядачів залишили коментарі.

"Ви чуєте його раніше, ніж бачите", "він не ходить, він шльопає по підлозі", "Спочатку я подумав, що це птах, а потім я побачив лапи і подумав, що це тюлень на катері, а потім зрозумів, що це насправді птах з великими ногами?"

Тим часом, люди, які мають досвід утримання голубів в такому вигляді, запропонували раціональне пояснення цієї химерної птиці.

"Це порода голубів, у них на ногах пір'я", "у мене є три таких голуба! Це великі пір'я, які ростуть на їх ступнях і ногах".

У більшості голубів на лапах є луска, а не пір'я, але генетична мінливість може дати їм оперені лапи в різному ступені.

Нагадаємо, що чоловік полював на перевертня 30 років.

Як раніше повідомляв портал "Українці", чоловік вижив після того, як його проковтнув кит.