Медпрацівниця показала глядачам такі тонкощі своєї роботи, які воліли б не бачити ні вони, ні її колеги.

Пластичний хірург Карен Трісоліо Гарсія з Рібейран-Прету, Бразилія, об'єднала в собі дві пристрасті: до медицини і до блогінгу, пише британське видання The Sun .

хірург станцювала розмахуючи жиром пацієнтів
хірург станцювала розмахуючи жиром пацієнтів

Дівчина веде популярний тікток-аккаунт, де розміщує ролики з веселими танцями, хвалиться пишними формами і показує відео з роботи своїм 643 тис. підписникам.

Однак нещодавно усміхнена Карен поділилася такими кадрами, які шокували не тільки користувачів, але і медичну спільноту. Доктор веселилася під музику, тримаючи в руках шкіру і пакети з видаленим жиром своїх пацієнтів.

При цьому ганебні ролики вона супроводила написами під стать. Кадр з одним пакетом вона підписала: "Це груди", з іншим: "Це пахвовий жир". А на іншому ролику вона тримала шматок шкіри з жиром, додавши кілька смайликів, в тому числі у вигляді серця, і фразу "сьогоднішній трофей".

@minhacirurgiaoficial

Responder a @fielmaf

♬ Vou falar que não quero - Vitor Fernandes

Веселощі вилізли дівчині боком. Регіональна медична рада штату Сан-Паулу визнала дії Карен неетичними, виявила ще кілька порушень і прийняла рішення відсторонити її від роботи.

Дія ліцензії пластичного хірурга призупинено на час розслідування. Якщо бразилійку визнають винною в неправомірних діях, вона може втратити ліцензію назавжди.