Після того, як здавалося нестерпним очікуванням, Adult Swim оголосив, що рік і Морті повернуться в 5-му сезоні 20 червня о 23:00. Оголошення було зроблено за допомогою трейлера, завантаженого на YouTube, з глузливою пропозицією фанатам "почати питати нас про 6-й сезон". Дивіться трейлер нижче.

Крім хвилювання, описаного вище, в шоу в минулому році також був представлений аніматік сцени 5 сезону, які разом, ми сподіваємося, можуть допомогти вам протриматися до червня.

Сезон 4 почав транслюватися ще в листопаді 2019 року, що, звичайно ж, означає, що подальше виробництво шоу - як і все і все на планеті - повинно було адаптуватися до пандемії.

Незважаючи на те, що до цього моменту була тривала затримка, минулої осені один з творців шоу Ден Хармон сказав під час віртуальної дискусії: «ми більше йдемо за графіком, ніж коли-небудь... це як би змушує вас зосередитися на всьому процесі навіть більше, ніж коли у вас є офісне середовище".

Рік і Морті
Рік і Морті

Хармон не жартував-він також додав, що команда шоу "дуже пізно приступила до написання 6 сезону".

Фактично, Хармон був настільки плідним, що він також має ще одне анімаційне шоу, яке вийде на Fox десь у 2022 році.

Повідомляється, що дія безіменного серіалу відбуватиметься в Стародавній Греції і буде зосереджена на "недосконалій родині людей, богів і монстрів, яка намагається керувати одним з перших міст світу, не вбиваючи один одного".