Перед творцями російської версії телешоу "Маска" стоїть питання або про повне закриття проекту, або про термінову часткову зміну деяких героїв.

російське шоу "Маска"
російське шоу "Маска"

Другий сезон щотижневого вокального шоу "Маска", який в Росії транслюється на НТВ після зливу в Мережу повного списку учасників проекту став найскандальнішим за всю історію проекту. Більш того, тепер телешоу і зовсім знаходиться під загрозою закриття.

Перші нотки майбутнього скандалу стали з'являтися після викриття Ананаса, під маскою якого, як з'ясувалося, переховувався продюсер Йосип Пригожин.

російське шоу "Маска"
російське шоу "Маска"

Актор Стас Садалькій один з перших звернув увагу, що Ананас в першому випуску явно по комплекції відрізняється від того, що глядачі побачили в момент, коли Пригожин постав перед журі без маски.

Тому він припустив, що в останній момент з невідомих причин продюсерам шоу довелося змінити героя, і нікого іншого знайти в настільки найкоротші терміни їм просто не вдалося.

Пригожин же пояснив, що за останні тижні він сильно додав у вазі, і довелося в терміновому порядку щось придумувати з його костюмом, в який він перестав влазити.

Виправдання начебто звучить правдоподібно, але у глядачів осад обурення з даного приводу все ж залишився.

Пізніше користувачі Мережі стали підозрювати вже членів журі в тому, що вони знають, що за маскою єдинорога ховається Ірина Дубцова і спеціально тягнуть її до фінального випуску, як це було в минулому сезоні з Ларисою Доліною в масці Оленя.

російське шоу "Маска"
російське шоу "Маска"

"Минулого року Долину тягнули до останнього, цього року – Дубцову, яку чутно по голосу", - вказує один з користувачів Інтернету.

Тепер же скандальний злив нарешті прокоментували і творці шоу "Маска «в розмові з газетою»Собеседник".

За їхніми словами, Публікація списку учасників виявилася для них повною несподіванкою. Адже відомо, що не тільки кожен учасник шоу, а й члени журі пов'язані договором і багатомільйонними штрафами за будь-який злив інформації.

"У нас, звичайно, все в шоці. Зараз керівництво намагається знайти вихід з ситуації, що склалася. Тому як дивитися глядачам буде нецікаво. Можу сказати одне: неточність у списку все ж є", – розповіло джерело видання.

Тепер же стоїть питання або про повне закриття проекту, або про термінову часткову зміну деяких героїв, які, мабуть, збіглися зі списком.

російське шоу "Маска"
російське шоу "Маска"

Однак шанувальників проекту навряд чи потроїть перший варіант, як власне і його творців, так як незважаючи на низку скандалів телешоу продовжує демонструвати високі рейтинги.

Варто відзначити, що українському шоу "Маска" вдалося уникнути подібних казусів і воно транслюється в нашій країні з величезним успіхом.