Австралійка прийшла в жах, виявивши в душі величезного павука-мисливця.

Українці звикли, що павуки у нас, в основному, маленькі і досить нешкідливі хоча і дуже страшні, як для арахнофобів. Зовсім інша ситуація в далекій Австралії, де мешкають одні з найнебезпечніших і страхітливих істот на планеті.

Хоча про павуків-мисливців не говорять, що вони не становлять загрози для людей, і вони з більшою ймовірністю втечуть, ніж приповзуть до вас і вкусять, але одного виду в душі буде достатньо, щоб вас почули в самій Австралії.

павук-мисливець
павук-мисливець

Кеті Кокс з Перта нещодавно знайшла в своїй ванній кімнаті одного з величезних павукоподібних (ну, він безумовно виглядає таким крупним планом, але насправді не був настільки великим). Злякавшись восьминогого моторошного створення, вона розмістила його фотографію на сторінці ідентифікації австралійського павука в пошуках ради.

Згідно з MailOnline, її публікація читала: "у мене в душі є те, що я вважаю гарним мисливцем. Вона в безпеці, але чи слід мені її перенести? До Вашого відома, серце забилося сильніше при думці про останній".

Один користувач відповів: "я б порадив переїхати в більш затишне місце. Я не можу уявити собі більш жахливих речей, ніж те, що вона трохи підслизнеться, втратить рівновагу і впаде мені на плече в душі".

Інший користувач пожартував: "схоже, він розміром з баскетбольний м'яч. Я б не чіпав. Вони забрали твій душ. Тепер ви можете використовувати шланг, щоб мити".

Третій написав: "Боже, це схоже на те, що він сам може включити душ".

Повертаючись до серйозної суті питання, один користувач попросив: "мені дуже приємно, що Ви сказали, що її довжина тіла близько 4 1/2 см, але мені було цікаво, чи не могли б ви обернути рулетку навколо її живота, щоб виміряти її напевно?

павук-мисливець
павук-мисливець

Кокс відповіла: "Звичайно, немає проблем. Я б воліла виколоти собі очі".

Павуки-мисливці неймовірно поширені в Австралії; в найбільшому розмірі вони можуть досягати розмаху ніг від 10 до 12 дюймів – для порівняння, у вашій моделі ноутбука напевно 15,6 дюймів, адже це найпоширеніша конфігурація екрану.

Як зазначалося вище, вони не вважаються небезпечними для людини. Тим не менш, експерти застерігають від спроб взаємодіяти з ним безпосередньо-хоча вони зазвичай не нападають на людей, вони можуть помститися досить потужним і болючим укусом. Хоча біль будуть доставляти його значні ікла, а не сам отрута, приємно в цьому мало.