У грандіозному шоу «МАСКА», яке виходить щосуботи на каналі «Україна» з ведучим Володимиром Остапчуком, залишились нерозсекреченими сім учасників. Серед них – надзвичайно милий Циклоп.

Зіркові детективи вважають, що в цьому образі замаскувались співачки Michelle Andrade або Jerry Heil, а от глядачі мають ще одну версію – Анна Трінчер. Хто б там не був, одне зрозуміло точно: ця героїня кокетлива і хитра, адже від її чарів не встояв сам Андрій Данилко.

Фото Олі Полякової
Фото Олі Полякової

У дев’ятому ефірі гіпершоу «МАСКА» Циклоп вразив проникливим виконанням пісні «Она не твоя». DZIDZIO переконаний, що там ховається Jerry Heil. Виступ дуже сподобався зірковим детективам, а учасниця вирішила поспілкуватись із ними. Наймиліша героїня проєкту навіть запропонувала Андрію Данилку її обійняти, щоб той став трішечки щасливішим.

«Часом ви такий серйозний, що аж нудить. Якщо ви мене обіймете, то станете одразу щасливішим. Обіцяю!» – сказав Циклоп в ефірі каналу «Україна».

Артист погодився, та схоже, в нього був свій хитрий план – не лише обійняти пухнасту учасницю, але й спробувати зняти з неї маску.

«Це Michelle Andrade, – запевнив Данилко. – Я вам обіцяю, що якщо це все-таки вона, я веду її в дитячий ресторан у Києві».

Андрій Данилко
Андрій Данилко

Однак Циклоп несподівано заявив, що артист каже розумні речі краще, ніж обіймається. Тоді Оля Полякова заперечила версію Данилка. Вона вважає, що в цьому образі криється доросла, розумна, хитра жінка.

«Олю, вона молоденька, вона хоче. Це я так – по-пенсіонерськи», – зазначив Андрій Данилко і кинувся щосили обіймати героїню, так що та ледь встояла на ногах. Після побаченого Володимир Остапчук зауважив, що тепер артист зобов’язаний одружитися з Циклопом. Та Данилко вирішив підколоти й самого ведучого і почав його лоскотати.

Тоді вже NK | Настя Каменських попрямувала до сцени, аби повернути колегу на своє місце за столом. Але він вирішив позачіпатись і до Насті.

«Боже, що це робиться? Хто нагодував Данилка віагрою?» – пожартувала Оля Полякова, розсмішивши глядачів.

Чим іще дивуватимуть зіркові детективи й учасники гіпершоу «МАСКА»? І яка знаменитість замаскувалась в образі Циклопа?