Дослідження показує, що гетеросексуальні чоловіки по-різному ставляться до жінок, у яких явно виражено стирчать соски.

У 2020 році психологи з Державного університету Нью-Йорка в Освего вивчили, як гетеросексуальні чоловіки і жінки сприймають жінок з ерекцією сосків.

У першій частині дослідження учасникам були показані рандомізовані слайди з двома наборами ідентичних зображень жінок – за винятком того факту, що на деяких зображеннях у жінок стирчали соски, а на деяких – ні.

Потім учасникам було запропоновано оцінити сфотографованих жінок за серією з 16 емоційних та фізіологічних станів, включаючи позитивні, негативні та сексуально збуджені стани.

Щоб переконатися, що сигнали виразу обличчя не впливають на учасників, обличчя жінок були затемнені, а рівні вертикальності сосків оцінювалися незалежними експертами. Чоловіки і жінки частіше проектували позитивні емоції на фотографії жінок з сосками, які стирчать, в той час як, нікого не здивувавши, чоловіки проектували на фотографії більше "сексуальних емоцій".

Добре, тепер і друга частина дослідження, опублікована в Evolutionary Behavioral Science, нарешті вийшла, і у нас є більше інформації про вплив ерегованих сосків на гетеросексуальних чоловіків, і виявляється, що вони намагаються бути поруч з ними.

У продовженні – "Точка ерекції сосків 2: Вплив ерекції сосків на передбачуваний і очікуваний альтруїзм" – команда хотіла з'ясувати, чи впливають ці сприймані емоційні стани на поведінку чоловіків.

"Наприклад", – пише команда. "Чи буде чоловік більш охоче допомагати жінкам з ерекцією сосків, ніж тим, у кого немає?"

Як і раніше, гетеросексуальних чоловіків просили оцінити фотографії жінок з ерекцією сосків і без них, а також їм задавали ряд питань, покликаних перевірити зміну їх ставлення, наприклад, позичать вони їй 100 доларів, чи допоможуть їй, якщо її машина зламалася або провести заняття.

Як з'ясувалося, чоловіча група з більшою ймовірністю допомагала жінкам з ерегованими сосками, особливо коли для цієї допомоги було потрібно, щоб вони знаходилися в безпосередній близькості від жінки.

"Чоловіки сприймали жінок з ерекцією сосків як більш достойних альтруїзму, особливо якщо цей альтруїзм передбачав більшу взаємодію з жінкою, і вони очікували, що ці ж жінки будуть вести себе більш альтруїстично по відношенню до них", – написала група в дослідженні 421 студента коледжу.

"Вони також вважали, що жінки з сосками, які стирчать, повинні бути включені в їх соціальні групи".

Тим часом гетеросексуальні жінки не сприймали жінок з ерекцією сосків як більш гідних альтруїстичної поведінки, "і не хотіли включати їх у свої соціальні групи".

Команда зазначає, що використані зображення жінок були "привабливими" жінками – що, звичайно, могло бути схильне до всіляких упереджень – і що не було проведено ніяких досліджень, які включали б такі змінні, як сигнали виразу обличчя, або використання фотографій жінок різного віку і статури.