Тато, якому набридло, що його дев'ятирічний син залишав велосипед на вулиці вночі, вирішив дати йому урок, але інші батьки звинуватили його в тому, що він зайшов занадто далеко.

Про це пише Mirror.

Чоловік каже, що його дружина подивилася на нього, як на "жахливого монстра", після того, як він розповів про урок, який дав їх дев'ятирічному синові. Це дійсно поділяє думки серед інших батьків.

Він пояснює, що його син, якого звуть Тімом, часто залишає свій велосипед на вулиці перед будинком, коли він закінчив грати. Незважаючи на те, що чоловік постійно говорив дитині забрати велосипед в будинок, хлопчик ігнорував прохання і залишався глухий до слів дитини. Навіть незважаючи на те, що чоловік говорив, що велосипед можуть вкрасти і слід його на ніч ставити в гараж.

Нещодавно, коли батько пішов на роботу вранці, він помітив, що велосипед сина знову стояв на вулиці всю ніч, і "вирішив показати йому, що наше попередження дійсно може збутися".

Він поклав велосипед на заднє сидіння своєї машини і попрямував на роботу, перш ніж йому подзвонив його невтішний син і запитав, Чи бачив він велосипед, коли їхав вранці.

"Я сказав йому: "Ні, я не бачив його. Хіба не тому ми завжди говоримо тобі прибрати велосипед?"Крім того, я заспокоїв його і сказав, що ми можемо скласти для нього план, щоб він заробив грошей на новий велосипед, коли я повернуся додому вдень", – пояснив чоловік.

Коли він повернувся з роботи, він взяв з собою велосипед і заявив, що знайшов його кинутим в сусідньому парку, попередивши Тіма, що "йому не завжди так щастить".

Він продовжував: "Пізніше тієї ночі моя дружина сказала мені, що мені дуже пощастило, що я знайшов велосипед, і я сказав їй, що він був у мене весь час, і розповів про те, як вирішив провчити сина. Вона подивилася на мене, як ніби я був якимось жахливим монстром. "Навіщо ти змусив нашого сина пройти через це? І чому б тобі не розповісти спочатку цей дурний план мені, щоб я могла зупинити тебе?". Не те щоб я планував це, просто спонтанне рішення, так як я їхав на роботу, а вона все ще спала. Тім скучав по велосипеду всього день, і я не доставив йому багато клопоту".

Стурбований реакцією своєї дружини, він розмістив історію на Reddit, щоб запитати, чи не зайшов він занадто далеко, і інші люди розділилися в думках.

Деякі захищали його, писали: "Ви не викидали велосипед, ви не кидали і не віддавали велосипед, ви просто дозволили своєму синові побачити наслідки його дій. Схоже, він засвоїв урок".

Другий відповів: "Я думаю, що це був дійсно хороший спосіб закріпити урок. Тим більше, що він отримав його назад в кінці дня. За великим рахунком, це був м'який спосіб навчити його".

Але інші люди були обурені, один з них написав: "ви навчили свою дитину брехати, щоб домогтися свого. Ви могли б навчити свою дитину, що дії мають наслідки, і ставити свій велосипед на місце. Замість цього ви брехали, це не дуже хороша поведінка".

Інший сказав: "Ви викладаєте своєму синові два уроки. Один, який він запам'ятає, буде про брехню і недовіру своєму батькові. Там повинен бути найкращий спосіб навчити вашого сина".

А хтось ще додав: "Як деяким з вас дозволили мати дітей?"