У західній частині Єгипту група дослідників з Норвегії та Франції натрапила на залишки християнського монастиря, що говорить про те, що в цьому регіоні в V столітті до н.е. жили ченці. Археологи змогли знайти будівлі, які зроблені з цегли і базальту, а також висічені в скелі.

Про це повідомляє портал "Новий час"

Глава відділу ісламських, коптських і єврейських старожитностей Міністерства старожитностей Єгипту Осама Талаат підкреслив, що археологи знайшли 6 секторів, в яких знаходилися залишки 3 церков і келій ченців. Крім того, фахівці побачили, що на стінах було нанесено графіті.

За словами вчених, минулого року вони змогли знайти 19 будівель і церкву, яка була висічена в скелі. При цьому, на стінах церкви були нанесені релігійні написи і уривки з Біблії, які були нанесені грецькою мовою.

Стародавній монастир
Стародавній монастир

Після дослідження храму археологи встановили, що ченці проживали в цьому місці з V століття нашої ери. Сам регіон, який знаходиться в пустелі в південно-західну сторону від Каїра, був заселений з IV по VIII століття з ймовірним піком в V і VI століттях.

Більш того, коли археологи проводили розкопки, то вони натрапили на унікальні артефакти в цьому місці. Ці знахідки говорили про те, що в регіоні також розводили тварин, робили і зберігали вино.

Нагадаємо, що фахівці в Данії виявили унікальний меч для церемоній.

Як раніше повідомляв портал "Українці", у Туреччині фахівці натрапили на стародавній календар 1505 року.

Також портал "Українці" писав, що у порту Ізраїлю виявили шолом давньогрецького воїна.