Популярна виконавиця, заслужена артистка України, продюсер Наталія Могилевська показала шикарний відеоролик у соцмережі. Вона показала пост, в якому її спародіювали інші зірки.

Відповідну публікацію Наталія Могилевська розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Олена Кравець vs. Григорій Решетник vs. Євген Клопотенко⁉️ Пародія на "Я завелася" 💥@lipsyncbattle_ua хлопці, розсмішили на ніч і як тепер заснути? 😅 Лена! Ти прекрасна! Не очікувала зовсім! Сукня-хіт і тобі дуже личить ☺ обожнюю ❤️ @lennykravets @grisha_reshetnik @klopotenko а як вам пародії? Пишіть, хто найбільше сподобався👇 🏻 #Могилевська #я_завелася # ліпсінгбатл # пародія # шоузірковихпародій # еленакравець # гришарешетник # євгенійклопотенко", - підписала публікацію українська зірка.

Фото Наталії Могилевської
Фото Наталії Могилевської

Шанувальники, які підписані на сторінку легендарної співачки, перевалили позначку в мільйон чоловік. Вони ретельно стежать за кожним постом своєї улюблениці, залишаючи відгуки.

"Олена Кравець, точно як ви🔥 🔥 🔥", "хто це Євген Клопотенко? Це повинна бути пародія, а не клоунада. Кравець молодчина, хоч трохи жести повторювала, видно, що готувалася!😍 🔥 ❤ ️", "Кравець та відмінно виступила,але Гриша-це просто вогонь!!!🔥 🔥 🔥 🔥", "Трохи соромно на це все дивитися", "Юра Горбунов був краще. Ну а якщо далі, то Решетник був супер. Не справедливі голосування.", "Григорій просто❤️❤️❤️❤️", "Гриша дуже старався 🔥", - коментують відеоролик фоловери Наталії.

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Нагадаємо, що легендарна виконавиця Наталія Могилевська показала пародію на себе.

Як раніше повідомляв портал "Українці, популярна артистка Наталія Могилевська взяла участь на гіпершоу.

Також портал "Українці" писав, що знаменита співачка Наталія Могилевська дала свій перший концерт під час карантину.