Популярна українська співачка та акторка Аліна Гросу завітала в студію програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна».

Фото Аліни Гросу
Фото Аліни Гросу

Під час відвертого інтерв’ю з ведучими Анатолієм Анатолічем і Григорієм Германом артистка розповіла, з якими труднощами зіткнулась у шоу «МАСКА» та як змінилось її ставлення до зіркового детектива Олі Полякової після коментарів зірки.

Аліна Гросу в образі красуні Троянди у гіпершоу «МАСКА» вразила всіх. Артистка щоразу дивувала зміною вокалу, цікавими загадками про себе та інтригуючими відповідями. Сама ж співачка зізнається – їй дуже приємно було чути гарні відгуки про виступи у проєкті, особливо вразили коментарі зіркових детективів.

«Я просто в шоці, скільки гарних слів сказала про мене Оля Полякова, я одразу ж розтанула, коли це почула! Звичайно, окрім «Бджілки», коли вона намагалась процитувати мою пісню словами «Я бджілка, бджілка, бджілка, я зовсім не медвідь» – наплутала текст. Але інше було дуже приємно чути, і взагалі я кайфую від цього. Оля просто прекрасна!» – прокоментувала Аліна Гросу в ефірі каналу «Україна».

Аліна Гросу
Аліна Гросу

Крім того, зірка розповіла про складнощі участі в такому масштабному і загадковому шоу.

«Я постійно переживала, щоб цей вентилятор, який знаходиться в масці, не відвалився і я могла дихати, – поділилась артистка у програмі «Ранок з Україною». – А щодо секретності – я постійно на зйомках, тому близькі особливо не питали, куди я їду. Правда, консьєржка, мабуть, була в шоці, бо якось я забула, що маскуватись треба вже в машині, і вийшла з квартири у досить дивному одязі: худі, еко-шуба, окуляри і кілька масок. Вона не зрозуміла, хто це, можливо, вже пограбували когось».