У вівторок, 9 березня, вийшов перший випуск прем'єри розважального шоу "Де логіка?", в якому дебютувала екс-«Холостячка», українська актриса Ксенія Мішина.

Ксенія Мішина
Ксенія Мішина

Про це повідомляє «Хвиля».

Першими гостями ведучого Сергія Притули стали співачка Злата Огневич, актор Тарас Цимбалюк, Ксенія Мішина та її обранці, автор і сценарист Олександр Еллерт.

У першому раунді шоу учасники поділилися на дві команди-команда дівчат "Богині" і команда чоловіків "Хліб". В даному конкурсі гості вгадували, що об'єднує три картинки, які їм показав Притула.

Ксенія Мішина
Ксенія Мішина

Слід зазначити, що на перший погляд зображення здавалися ніяк не пов'язаними між собою, проте логіка все ж повинна бути, ось її і потрібно знайти.

При цьому Ксенія Мішина яскраво дебютувала в скандальному шоу, проявивши себе на повну. Відео можна побачити нижче:

Раніше ми писали, що телеканал СТБ у партнерстві з відділом сталого розвитку StarLightMedia продовжують кампанію проти гендерно обумовлених стереотипів.

Діджитальний проект #сильна, розпочатий "Холостячкою", тепер підхопили "Холостяк" і #Сильний, в центрі уваги якого – відверта розмова про «ідеального чоловіка». Одним з 14 героїв кампанії став автор Студії "Квартал 95", обранець Ксенії Мішиної в реаліті " Холостячка» Олександр Еллерт.

Олександр Еллерт
Олександр Еллерт

"Я роблю манікюр вже років десять. Ходжу до майстрів дівчат, які знають всі плітки. Це стереотип? Так. Більш того, без проблем можу пофарбувати нігті. І з'явитися на телебаченні з цими нафарбованими нігтями. Більшість позитивно сприймає це. А меншість-пише мені з приводу цього манікюру. Мені все одно, фарбують люди нігті, який колір одягу носять, яка у кого зачіска, чи є пірсинг і татуювання", - говорить Олександр Еллерт.

Також автор Кварталу 95 зазначає, що йому байдуже, як виглядає людина, якщо він цікавий.

Ксенія Мішина і Олександр Еллерт
Ксенія Мішина і Олександр Еллерт

"Якщо людина цікава, то абсолютно неважливо, який у нього зовнішній вигляд. У мене величезна кількість знайомих, які неординарно виглядають. І мені це не заважає з ними спілкуватися, дізнаватися їх думку з приводу всього, що відбувається в світі. Адже мені цікаво з ними як з людьми. Так як це "трохи красивіше мавпи"? Чоловік, як і жінка, повинен доглядати за собою. У мене ось вчора була нова стрижка, укладання. Раз на місяць відвідую косметолога. Два рази на місяць роблю манікюр. Перед тим як вийти кудись, думаю, що надіти. Я вважаю, що це нормально, коли чоловік доглядає за собою і думає, чи не діряві у нього шкарпетки. Я ось взагалі в кольорових ходжу, з лимонами. У мене немає звичайних чорних або білих. Це ж прикольно!",- хвалиться Олександр Эллерт.