Знаменитий український шоумен, артист студії "Квартал-95", колишній член тренерського складу на гумористичному проекті "Ліга Сміху", позитивний і смішний актор Юрій Ткач розмістив пост в соціальній мережі. Він показався на великій сцені нового шоу "Ліпсінк батл", де знатно насмішив українців.

Відповідний пост Юрій Ткач оприлюднив у своєму акаунті в Instagram.

Для кожного шанувальника якісного гумору відомо, що Юрій – один з найталановитіших і найпопулярніших коміків в Україні. Він брав участь майже в кожному українському проекті, починаючи від "Розсміши коміка", і закінчуючи "Голосом Країни".

На відеоролику можна побачити актора у всій красі. Юрій одягнув перуку, хустку, шкіряне пальто і підбори, щоб спародіювати легендарну Тіну Кароль.

"Грандіозне шоу і така ж істерика... ))) Друзі, дякую всім за підтримку))) @tina_karol @lipsyncbattle_ua @1plus1_ua #тінакароль #історика #гонево #мегашоу #круто", - підписав відеоролик український актор.

Фото Юрія Ткача
Фото Юрія Ткача

Мільйонні фоловери талановитого коміка активно стежать за кожним постом свого кумира. Вони коментують кожну публікацію шоумена, і ця - не стала винятком.

"Розрив", "@yuriy_tkach Тіна Ткач-це потужно!😃 ", "Виступ просто бомба і найкраще порадування 👏 👏 👏 👏 🔥 🔥 🔥 молодець👏 👏 👏", "саме класний виступ! ЮРИК-кра авчик!!!👏 👏 👏", "Юра-ви переможете в цьому шоу!!!!100%", "Тіна Ткач ви супер🔥 🔥 🔥", "мама Міа 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 я зараз зі сміху лопну🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣🤣😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂🤣🤣🤣🤣🤣😂🤣🤣🤣😂🤣🤣🤣😂😂🤣🤣", - пишуть відгуки юзери соціальної мережі.

Коментарі на пост Юрія Ткача В Instagram
Коментарі на пост Юрія Ткача В Instagram

Коментарі на пост Юрія Ткача В Instagram
Коментарі на пост Юрія Ткача В Instagram

Нагадаємо, що популярний український актор Юрій Ткач показала аудиторії зйомки комедійного серіалу зі своєю участю.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відомий український комік Юрій Ткач показав своє дозвілля.