Як школярка перетворилася з епілептика в "виплодок пекла".

Фільм жахів "Шість демонів Емілі Роуз" вийшов на екрани в 2005 році. На відміну від більшості хоррорів, він заснований на реальних подіях. Прототипом головної героїні стала німкеня Аннеліза Міхель, яка померла в 1976 році після численних обрядів екзорцизму.

І її історія страшніше будь-якого кіно, згадує історію The Sun.

Аннеліза з'явилася на світ в 1952 році в суворій католицькій родині. Її старша сестра Марта померла у восьмирічному віці ще до її народження. Мама Аннелізи робила все можливе, щоб зберегти хоча б другу дочку.

Вона стежила за тим, щоб дівчинка вела максимально благочестиве життя — наприклад, змушувала її двічі на тиждень відвідувати меси. Пізніше на цьому грунті у Аннелізи розвинуться неврози.

Про дівчинку "одержиму дияволом" зняли фільм жахів
Про дівчинку "одержиму дияволом" зняли фільм жахів

Аннелізе подобалося ходити в школу, а вчителі говорили, що її відрізняла життєрадісність. Але в 16-річному віці вона несподівано втратила свідомість прямо на уроці. За словами друзів, Аннеліза на кілька хвилин впала в транс.

Вночі того ж дня вона обмочилася в ліжку. Тоді батьки не надали цьому значення, проте через рік напад повторився — і вони вирішили показати дівчинку лікарю. Доктор сказав, що все в порядку.

У 1970 році Аннеліза потрапила в туберкульозний диспансер. Там у неї стався третій напад. Саме з цього моменту дівчинка почала відчувати галюцинації і впадати в ейфорію під час молитви. У підсумку їй поставили діагноз "епілепсія", вона повернулася в школу.

Але від колишньої Аннелізи не залишилося і сліду. Тепер вона була замкнутою і пригніченою. Напади тривали, ліки не допомагали. З 1973 року її почали відвідувати священики.

Про дівчинку "одержиму дияволом" зняли фільм жахів
Про дівчинку "одержиму дияволом" зняли фільм жахів

Стан Аннелізи погіршувався. Вона злизувала з підлоги свою сечу, їла вугілля, роздягалася догола при людях і їла комах. Дівчина почала боятися хрестів і святої води, з чого був зроблений висновок, що вона одержима дияволом.

Зрештою їй заборонили приймати ліки і батьки дали добро на обряд вигнання бісів. Їх набралося аж шість штук - так заявили священики, які за 10 місяців провели 67 годинних сеансів екзорцизму.

Про дівчинку "одержиму дияволом" зняли фільм жахів
Про дівчинку "одержиму дияволом" зняли фільм жахів

Аннеліза перестала їсти, але священики закували її в ланцюзі, щоб зломити опір демонів. Дівчина померла в 1976 році. У висновку про смерть було сказано про вибиті зуби, удари по всьому тілу і чорних колах під очима.

Представники церкви заявили, що Аннеліза "звільнилася", але у правоохоронних органів була інша думка. У 1978 році священики, які проводили обряди, і батьки дівчини були засуджені до тюремних термінів і штрафів за вбивство з необережності.