При цьому навіть собака відчула щось недобре, злякавшись того, що стояло за дверима.

На Reddit з'являється лячні кадри, на яких двері з невідомої причини починають тремтіти, але, коли господар будинку різко відкриває їх, по той бік нікого не виявляється.

Хлопець випадково зняв, як хтось намагається вийти з підвалу
Хлопець випадково зняв, як хтось намагається вийти з підвалу

Відео починається з того, що чоловік йде по коридору і підходить до собаки, щоб погладити її. Але тварина явно щось помітила і дивиться в цю сторону. І в цю мить двері, які ведуть в підвал, починають тремтіти, немов її хтось штовхає і намагається вибратися.

У підписі чоловік під ніком vanillabear24399 написав: "Хлопці, я серйозно хвилююся. Я не розумію, що це. Якісь дивні речі відбуваються в будинку моїх батьків".

Однак користувачі анітрохи його не заспокоїли. На їхню думку, собака не могла підробити переляк, і тому за дверима дійсно знаходилося щось потойбічне.

Що, якщо це був привид, який хотів вийти з підвалу і не міг відкрити двері, а ви якраз допомогли зробити йому це? користувач мережі

Втім, знайшлися люди з більш раціональним мисленням. У коментарях вони припустили, що в усьому винна система кондиціонування.

Найімовірніше, повітря з підвалу виходить швидше, ніж в нього потрапляє, через це повітряний потік приводить двері в рух.