Ця загадка не дає спокою багатьом з тих пір, як ролик з Калулою опублікували в "Твіттері".

За традицією сов завжди вважали символом мудрості і знань, тому будь-які їх осічки сприймаються особливо гостро, пише Bored Panda.

чому сова обіймає колоду
чому сова обіймає колоду

Це і сталося з совою Калулою, яка мешкає в японському парку Фудзі Качоєн. Перната розпласталася на колоді, обійнявши його і спустивши з нього крила. І ніщо не здатне було її злякати, навіть працівник парку, який пізніше виклав відео з дивною поведінкою сови в Твіттер Фудзі Качоєн.

Там ролик швидко набрав 390 тис.переглядів і 28 тис. лайків. Користувачів мережі теж вразили незворушність і розслабленість Калули, і всім стала цікава причина таких обіймів.

У коментарях багато хто став висловлювати свої припущення, серед яких були як забавні, так і вельми правдоподібні.

чому сова обіймає колоду
чому сова обіймає колоду

Це моя колода, дуже особлива колода. Ні, на ньому не можна сидіти, ні, його не можна чіпати. Моє і тільки моє колоду! Glowdaddy

Це схоже на совину йогу Forever We the North

Вона, напевно, намагається охолодитися Catlady6000

Одна з користувачок Стейсі Мюллер розповіла, що часто підгодовує птахів біля будинку. Кожен раз прилітають різні птахи і види. І вони часто відпочивають так, розправивши крила на веранді.

У ці дні зазвичай сухо, без дощів, тому Стейсі вважає, що вони так не намагаються висохнути. Ймовірно, птахи, і сови в тому числі, просто люблять приймати сонячні ванни і прогрівати пір'ячко.