Режисер "Світ Юрського періоду: влада" Колін Треворроу повідомив, що майбутній фільм завершить історію всіх шести фільмів про юрський період, а не тільки трилогію сиквела.

Під час Інтерв'ю Entertainment Weekly Треворроу розповів про те, як Dominion занурить фанатів в старішу історію франшизи, яка почалася з Парку Юрського періоду ще в 1993 році.

Jurassic World: Dominion
Jurassic World: Dominion

Він назвав наступний фільм "святом всієї франшизи", оскільки вона, очевидно, спрямована на те, щоб зв'язати воєдино і завершити весь серіал.

"Для мене [Домініон] - це кульмінація розказаної історії", - пояснив Треворроу. "Коли ви дійшли до кінця трилогії про Парк Юрського періоду, можливо, було не так ясно, якою була повна історія цих трьох фільмів, тому що вони були трохи більш епізодичними в тому сенсі, в якому до них підходили. Але ця трилогія не дуже схожа на серіалізовану історію".

Jurassic World: Dominion
Jurassic World: Dominion

"Для мене було важливо те, що, коли ви дивитеся Dominion, ви дійсно відчуваєте, що дізнаєтеся, наскільки важливою була історія того першого набору фільмів і як все, що сталося в цих фільмах, насправді впливає на те, що в кінцевому підсумку може статися в цьому. Якщо дітям, народженим сьогодні, представлять шість фільмів про Парк Юрського періоду-вони відчують, що дивляться одну довгу історію".

Треворроу також обговорив, як фільм Netflix Jurassic World: Camp Cretaceous вписується у франшизу розміром з динозавра. Він поділився своїми сподіваннями на те, що серія в кінцевому підсумку стане окремою сагою, що розповідає свою власну історію, але при цьому зберігаючи зв'язок зі своїми колегами на великому екрані, включаючи Домініон, третій фільм у серії «Світ Юрського періоду» і шостий фільм про Парк Юрського періоду в цілому.