Популярний українсько-російський актор, успішний телеведучий, колишній учасник гри "КВН" Сергій Писаренко порадував шанувальників фотознімком у своєму акаунті в соціальній мережі. Він показався в щоденному образі на дозвіллі.

Відповідну публікацію Сергій Писаренко розмістив на своїй сторінці в Instagram.

Відомо, що популярний актор брав участь у грі "КВН" в команді "Уездный город", де показав своє відмінне почуття гумору.

Крім це, він вивчився в педагогічному університеті і здобув освіту вчителя креслення і праці.

Крім акторської майстерності та педагогічної освіти, телеведучий старанно займався спортом, і отримав звання в кандидати майстра спорту з боксу.

У своїй публікації актор постала в звичному для себе образі - худі біло-синіх кольорів. Він стоїть біля вікна в приміщенні і тримає в руці телефон для популярного знімка-селфі.

"Люблю вилітати в ніч!!! Ти завжди прокидаєшся в новому місті!!! Нічний політ чарівний. Сів у літак, закрив очі.... прокинутися.....",- прокоментував свою публікацію актор.

Фото Сергія Писаренка
Фото Сергія Писаренка

Також варто відзначити, що він є членом команди гумористичного проекту "Дизель Шоу", де радує своїх фанатів якісною акторською грою і показує своє унікальне почуття гумору.

Нагадаємо, що успішний український телеведучий Андрій Бедняков порадував своїх земляків візитом.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановитий український актор Юрій Ткач показав фанатам свою робочу атмосферу.

Також портал "Українці" писав, що знаменитий російський актор Сергій Безруков показав аудиторії анонс театрального виступу зі своєю участю в головній ролі.