Популярна співачка, естрадна артистка, заслужена артистка РФ, а також фотомодель, дружина стриптизера Тарзана Наташа Корольова розчулила публіку шикарним відеороликом на своїй сторінці в соцмережі. Вона показала відмінний музичний кліп під стару пісню 90-х років.

Відповідною відеолентою Наташа Корольова поділилася у своєму акаунті в Instagram.

Знаменита артистка відома своїми скандальними історіями зі своїм чоловіком Тарзаном. Вже кілька років ходять чутки про те, що її чоловік їй нібито зраджує на постійній основі, але вони ніяк не розійдуться.

Крім цього, як повідомляють ЗМІ подружжя створило свій спільний сингл.

У своїй публікації скандальна співачка показала відмінний відеофайл, на якому можна побачити красиве підводне життя. На задньому тлі можна почути перероблену композицію знаменитого російського артиста Ігоря Ніколаєва.

Також на відео миготить картинка із зображенням Наташі Корольової та Ігоря Ніколаєва. Варто відзначити, що на ній Ігор і Наташа ще молоді і у співака оголений торс.

Фото Наташі Корольової
Фото Наташі Корольової

"Як же здорово бачити, що через майже три десятки років, творчість геніального маестро, Моцарта нашого часу продовжує надихати наших дітей, які в принципі байдужі до музики періоду 90-х. У день народження автора нетлінок цілої плеяди артистів мій син Архип @grek_grex дарує нове і несподіване прочитання музичної казки Дельфіна і Русалки. Любові і здоров'я тобі, ігор @igor_nikolaev_music ! Спасибі тобі за твою творчість!",- підписало своє відео зірка.

Відомо, що Наташа Корольова і Ігор Ніколаєв колись перебували в шлюбі.

Нагадаємо, що знаменита артистка Наташа Корольова розчулила аудиторію кадром зі своїм чоловіком Тарзаном.

Як раніше повідомляв портал "Українці", естрадна співачка Наташа Корольова показала справжній "хаос" на своєму відеоролику.

Також портал "Українці" писав, що фотомодель Наташа Корольова постала перед шанувальниками в образі сучасної Снігуроньки.