Українська талановита журналістка, знаменита телеведуча, одна з найбільш впізнаваних і успішних жінок країни Катя Осадча зачарувала шанувальників шикарним кадром у своєму акаунті в соціальній мережі. Вона показалася на відпочинку в теплих краях на березі моря.

Відповідну публікацію Катя Осадча оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

Відомо, що зірка телебачення займалася музикою і танцями в хореографічному ансамблі. Ці вміння їй дуже стали в нагоді, коли вона в 2009 році брала участь у проекті "Танцюю для тебе", який транслювали на українському телеканалі "1+1".

Катя Осадча в Порше
Катя Осадча в Порше

Крім цього, після того, як вона зустріла свого зіркового чоловіка, вона зрозуміла, що хоче стати телеведучою. Але Катя не знала українську мову досить добре, і після народження дитини вона почала її вивчати і зуміла пройти відбір на телепроект "Світське життя".

У своєму пості українська зірка постала перед шанувальниками в літньому образі – довга легка напівпрозора сукня синього кольору в білий горошок з відкритими плечима.

Вона йде по берегу біля красивої і прозорої води, а за нею можна побачити шикарні Дубаї.

" Літо і сонце - добре, але час до роботи ", - підписала фотографію знаменитість.

Нагадаємо, що знаменита українська телеведуча Катя Осадча показала публіці свій новорічний вигляд.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановита українська журналістка Катя Осадча показала аудиторії, чим вона займається у свій вільний час.

Також портал "Українці" писав, що популярна знаменитість Катя Осадча показала свої довгі і стрункі ноги.