Популярний український телеактор, талановитий гуморист, відомий шоумен Юрій Ткач потішив шанувальників смішним знімком у своєму акаунті в соціальній мережі. Він показався біля бару на знімальному майданчику.

Відповідну публікацію Юрій Ткач оприлюднив на своїй сторінці в Instagram.

Ні для кого не секрет, що український шоумен досяг багатства завдяки своєму почуттю гумору. Він брав участь в іграх "КВК" зі своїм другом Ігорем Ласточкіним, де вони показали великий успіх і представляли Україну.

Крім цього, Юрій відмінно співає, що показав на музичному проекті "Голос країни". Актор брав участь у самому танцювальному проекті країни "Танці з зірками", де судді проекту визнали його самим швидко навчаються учасником.

Юрій Ткач
Юрій Ткач

На своїй фотографії комік постав у звичному для себе образі - сорочка національного характеру, а саме - вишиванка. Він смішно скорчив своє обличчя і скривив очі для смішної фотографії. На задньому тлі можна помітити бар, на якому стоїть багато келихів і пляшок.

"Ще трішки, і свята закінчаться ))) Хиось є живий?",- прокоментував свою публікацію гуморист.

Юзери соціальної мережі, які підписані на сторінку народного улюбленця, залишають чимало відгуків під знімком.

"Нас так просто не вб'єш! Шведів прогнали під Полтавою! 😂❤️😂", "Все нормально, їли все що могли, пили все що горіло і тліло🔥🔥🔥 тепер будемо худати 😂", "😍ну шо мезим не допомагає?!",- пишуть відгуки фоловери Юри.

Нагадаємо, що український комік Юрій Ткач показав кадри зі знімального майданчика зі своєю участю.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановитий актор Юрій Ткач порадував шанувальників відеороликом зі своєю дружиною на відпочинку в Карпатах.

Також портал "Українці" писав, що відомий шоумен Юрій Ткач показав шанувальникам свої таланти гри на барабані.