Талановитий український актор, відомий телеведучий, колишній учасник ігор "КВН" Андрій Бедняков потішив аудиторію знімком у соціальній мережі. Він показався публіці в своєму рідному місті в пафосному вбранні.

Відповідну фотографію Андрій Бедняков розмістив на своїй сторінці в Instagram.

Український телеведучий ще відомий, як актор і продюсер, він народився в Маріуполі і жив у звичайнісінькій радянській родині. Підростаючи, він зрозумів, що сидіти на шиї у батьків – не варіант, і влаштувався зі своїм другом в магазин, де вони продавали відеокасети.

Потім шоумен пішов працювати на завод електрослюсарем, але нічого в цьому не розумів, зате у нього був талант, який дозволяв йому дуже швидко навчатися.

Згодом знаменитий ведучий потрапив в ігри "КВН", де зрозумів, що він гідний більшого, ніж робота на заводі.

У своєму пості український шоумен постав перед публікою в рідному місті Маріуполі в щоденному образі – зимова куртка темно-синього кольору і пафосна рожева шапка. Не дивлячись на те, що на вулиці зима і все засипано снігом, Андрій надів сонцезахисні окуляри.

"Коли приїхав додати фарб місту, а тут і так яскраво ...P. S. "От дурник ... взимку і в окулярах..."реакція Маріупольців на окуляри - безцінна", - підписав свою фотографію телеведучий.

Фото Андрія Беднякова
Фото Андрія Беднякова

Підписники українського ведучого з гумором поставилися до цікавого іміджу Андрія, залишивши коментарі.

"І ще й в рожевій шапці)). Солодкий для гопників)", "Від дурник... Взимку і в окулярах... Стоп, так це ж бідняків... Давай сфоткаемся, класний хлопець!.... 😅 ", "Новий рейс Нью-Йорк-Маріуполь 😜", - написали підписники Беднякова.

Коментарі на пост Андрія Беднякова в Instagram
Коментарі на пост Андрія Беднякова в Instagram

Нагадаємо, що популярний український телеведучий Андрій Бедняков знатно насмішив шанувальників фотознімком з животом.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановита журналістка Катя Осадча звернулася до шанувальників.

Також портал "Українці" писав, що відомий шоумен і телеведучий Олександр Педан поділився цікавим рецептом для сніданку.