Знаменита українська телеведуча, талановита виконавиця, популярна співачка і зразкова мама Регіна Тодоренко потішила фанатів відмінним кадром зі свого відпочинку в теплих краях. Вона показалася зі своїм чоловіком в романтичній обстановці.

Відповідну фотографію Регіна Тодоренко оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

На своїй фотографії українська артистка постала перед публікою в одному відвертому купальнику білого кольору. Вона разом зі своїм чоловіком Владом Топаловим знаходиться в білосніжному ліжку, яке ніби ширяє в повітрі.

Варто відзначити шикарний кадр, на знімку видно відмінний настрій подружжя, вони посміхаються і сміються. На задньому тлі видно просто шикарну зелену природу, серед якої немає жодної споруди.

""Працювати над відносинами", - стверджують психологи. Але чому ж я постійно відчуваю якусь неприязнь до цієї, вже здавалося б, аксіоми?Складається враження, що відносини - це важка підневільна діяльність. У такому випадку все моє життя-одна суцільна робота: і так 12-14 годин на день проводиш на роботі, так ще й у відносинах впахивать, але ж за це навіть не платять😆", - написала під фотографією зірка.

Крім цього, телеведуча розповіла відверту історію і своє бачення на те, як будувати міцні стосунки.

Регіна Тодоренко і Влад Топалов
Регіна Тодоренко і Влад Топалов

"Можливо, якщо сприймати свого партнера як безмежний ресурс для розвитку, як людину з якою ми вчимося знаходити компроміси, цінувати сімейні традиції, поважати думку іншого і безоплатно дарувати свою любов, тоді відносини перестануть нагадувати непосильну ношу, і кожен переломний момент або криза у відносинах для нас буде всього лише проходить етапом, черговим трампліном, щоб набрати висоту і пірнути в світ зрілого партнерства! Може бути, я помиляюся, нашому шлюбу всього лише 3 роки, і багато в чому наші думки розходяться, але обопільне бажання кожен день створювати любов рухає нами... Люблю, @vladtopalovofficial !!! Нехай кожен з вас створить свою любов!",- звернулася до фоловерів співачка.

Нагадаємо, що талановита українська артистка Регіна Тодоренко показала шикарний знімок своєї сім'ї.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменита співачка Регіна Тодоренко порадувала фанатів знімком зі своїм сином на відпочинку на Балі.

Також портал "Українці" писав, що популярна телеведуча Регіна Тодоренко звернулася до аудиторії.