Популярна українська співачка Світлана Лобода привітала всіх матерів з важливим святом і показала своїх дочок. Дивлячись на фотографію, можна помітити, що артистка дуже щаслива бути мамою таких чарівних дівчаток.

Відповідну фотографію Світлана Лобода на своїй сторінці в Instagram.

Ні для кого не секрет, що Світлана Лобода має величезний талант, розкішну фігуру і багатомільйонну аудиторію фанатів. Всі настільки звикли бачити відверті і напівоголені фотографії на її профілі, що її звичайні знімки завжди дивують.

Так, на цей раз Лобода вирішила опублікувати не відверту фотографію, а, навпаки, досить таки скромну. На знімку артистка показала своїх двох чарівних маляток Єву і Тільду, продемонструвавши материнську любов. Співачка привітала з днем матері, одягнувши себе і дочок в білі наряди.

"З Днем Матері нас, милі дівчатка ❤️", - підписала свою фотографію українська співачка.

Шанувальники миттєво почали коментувати публікацію Лободи, залишивши під нею безліч схвальних слів і компліментів.

"З Днем матері вас тричі: мама Єви, мама Тільди і мама хітів і неймовірної музики❤️🔥", "зі святом Вас! Ви прекрасна мама 🤰 🥰здоров'я вам і вашим дівчаткам🙏 🏽", "коли вже Покажіть молодшеньку 😊 😊 так цікаво, яка вона😻 😋❤️❤️", - пишуть в коментарях фанати співачки.

Коментарі зі сторінки Світлани Лободи в Instagram
Коментарі зі сторінки Світлани Лободи в Instagram

Коментарі зі сторінки Світлани Лободи в Instagram
Коментарі зі сторінки Світлани Лободи в Instagram

Нагадаємо, що артистка Світлана Лобода захопила шанувальників відвертим вбранням і показала струнку фігуру.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українська співачка Світлана Лобода роздяглася догола і показала фанатам своє оголене тіло.

Також портал "Українці" писав, що Світлана Лобода зачарувала шанувальників знімками зі старшою дочкою.