Регіна Тодоренко засмучена відходом Влада Топалова з шоу "Льодовиковий період". Телеведуча розповіла про свої почуття в "Instagram".

Якщо Регіна Тодоренко була однією з перших, хто погодився брати участь у новому сезоні шоу "Льодовиковий період", то її чоловік Влад Топалов не відразу зацікавився проектом.

Регіна Тодоренко
Регіна Тодоренко

Лише після пробного тренування з фігуристкою Оленою Ільїних співак зважився на ці зйомки.

У суботу, 28 листопада, в ефір вийшов дев'ятий випуск "Льодовикового періоду", який став для Топалова останнім. Вони показали найгірший результат, визнали члени журі.

Сам артист не засмучений, на відміну від його дружини, яка навіть розплакалася. Регіна була впевнена, що Влад і Олена дійдуть до фіналу.

Регіна Тодоренко
Регіна Тодоренко

Тодоренко уважно дивилася кожен виступ чоловіка і переживала разом з ним. Вона пишається Владом, адже він підійшов до справи з любов'ю, пристрастю і завзятістю. Також телеведуча подякувала Ільїних за професіоналізм і терпіння.

"Ти знаєш, про що я", – загадково сказала Тодоренко фігуристці.

Раньше Українці писали, що українська телеведуча Регіна Тодоренко розповіла про проблеми у відносинах з Владом Топаловим.

Українська ведуча, яка одружена з російським співаком Владом Топаловим, розповіла психологу про проблеми в сім'ї.

За словами Тодоренко, вона намагається багато спілкуватися з чоловіком. Однак часто в їхній родині виникають сварки. Переважно молодята лаються через те, що мають різні погляди на виховання дитини.

Сторіз Регіни Тодоренко
Сторіз Регіни Тодоренко

Відзначимо, що два роки тому у Регіни і Влада народився син Михайло. При цьому влітку 2019 року у них відбулася весільна церемонія в італійському місті Сорренто.

Однак крім цього, в житті Регіни Тодоренко виникли складнощі. По-перше, телеведуча потрапила в скандал, пов'язаний з її неоднозначно зрозумілою заявою про сімейне насильство, яке багато хто сприйняв за victim blaming.

Згодом Регіну Тодоренко позбавили ряду премій і контрактів, було видно, що співачка важко переживає цей період. Це укупі з турботами молодої мами могло привести до турбот в сім'ї.