Українська телеведуча, письменниця, журналістка, актриса і модель Ольга Фреймут оприлюднила знімки в соціальній мережі. Вона здалася з українським співаком Олегом Винником за лаштунками таневального проекту "Танці з зірками".

Відповідні фотографії Ольга Фреймут опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Українська телеведуча постала в елегантній, блискучій, довгій чорній сукні, яка відмінно підкреслює її струнке тіло.

На кадрах Ольга стоїть в обнімку з популярним українським співаком Олегом Винником, який одягнений в красивий класичний костюм чорного кольору.

"Якось збиралася на зустріч з доволі неприємною особою, яка розповсюджувала про мене отруйні чуйні. Ділова зустріч. І мій добрий друг порадив, як почуватися впевнено під час візиту: "Одягнися так, як вона ніколи не вдягнеться".Тоді я обрала сукню від Celine ( old Celine від Фібі Файло). Зустріч пройшла успішно", - прокоментувала свій пост телеведуча.

Також відомо, що Оля брала участь у проекті "Танці з зірками" і досить довго радувала фанатів своїми танцями. І навіть після вильоту з останнього сезону вона знову показалася на телеекранах в прямому ефірі, але вже в ролі ведучої на балконі, якій склав компанію також колишній учасник шоу – Олег Винник.

Нагадаємо, що популярна телеведуча Ольга Фреймут розмістила чергове відео, на якому навчає етикету публіку.

Як раніше повідомляв портал "Українці", скандальна ведуча Ольга Фреймут показала, як вона з Олегом Винником готувалася до прямого ефіру.

Також портал "Українці" писав, що екс-учасниця проекту» Танці з зірками " Оля Фреймут показала аудиторії, як правильно вітатися з жінками.