Українська професійна дзюдоїстка, дворазова чемпіонка світу, чемпіонка Європи 2017 року Дар'я Білодід оприлюднила фотознімок у соціальній мережі. Вона здалася разом зі своєю матір'ю на одному зі змагань.

Відповідну фотографію Дар'я Білодід опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

На знімку українська спортсменка одягнена в кімоно зі своїми ініціалами і написом "UKR" на спині. Вона відстоювала Україну на чемпіонаті світу, де здобула перемогу.

Також на кадрі помітно, як мама Даші Світлана, зі сльозами від радості на очах, тягне руки в бік спортсменки, щоб її обійняти і привітати з перемогою.

"The most precious moments for me❤️ # judo # momandcoach", - прокоментувала свій пост Дар'я Білодід. (переклад - найдорогоцінніші моменти для мене.)

"Чемпіонка🙌 🏽 🔥", "ви дуже милі😻", "мати тренер, дочка найкраща з дзюдо 👌", "офігеть 🤔", - прокоментували пост фанати дзюдоїстки.

Коментарі на пост Дар'ї Білодід в Instagram
Коментарі на пост Дар'ї Білодід в Instagram

Коментарі на пост Дар'ї Білодід в Instagram
Коментарі на пост Дар'ї Білодід в Instagram

Крім цього, потрібно відзначити, що дворазову чемпіонку світу тренують її батьки - Геннадій Григорович Білодід і Світлана Олександрівна Кузнєцова.

Багато шанувальників української спортсменки знають, що вона перебуває в близьких і любовних відносинах із захисником київського футбольного клубу "Динамо" Денисом Поповим.

Нагадаємо, що професійна Українська дзюдоїстка Дар'я Білодід оприлюднила знімки домашнього характеру в соцмережі.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українська спортсменка Дар'я Білодід здалася аудиторії в розпалі свого тренування.

Також портал "Українці" писав, що професійна фехтувальниця Ольга Харлан здивувала фанатів своїм образом.