За словами Зеленської, її засмучує те, що останнім часом в соціальних мережах і додатках з'являється багато фейкових сторінок, які нібито належать їй. На доказ справжності своєї сторінки, Олена виклала в мережу свою кицю.

Схоже, Олена Зеленська пильно слідкує за соціальними мережами, адже у новому дописі на сторінці Instagram вона висловила свої думки про "фейки", які вводять людей в оману.

Зображена на фото "киця" виявилась досить вгодованим котом, що неабияк потішив підписників першої леді.

Це – мій кіт. І він, як і я, не радий, що в мережі з'являються фейкові акаунти. Останнім часом уже декілька разів натрапляла на нібито «мої» дописи або коментарі в соцмережах і Telegram-каналах. Розумію, що не можу на це впливати: вони з'являтимуться, незалежно від мого бажання чи згоди. Але дуже не хочу, щоб один з таких фейків когось образив чи ввів в оману. Олена Зеленська

View this post on Instagram

Це – мій кіт. І він, як і я, не радий, що в мережі з'являються фейкові акаунти 😠 ⠀ Останнім часом уже декілька разів натрапляла на нібито «мої» дописи або коментарі в соцмережах і Telegram-каналах. Розумію, що не можу на це впливати: вони з'являтимуться, незалежно від мого бажання чи згоди. Але дуже не хочу, щоб один з таких фейків когось образив чи ввів в оману. ⠀ Тому – офіційно про мене в соцмережах. ⠀ У мене є сторінка у Instagram (допис на якій ви власне зараз і читаєте 😉) та в Facebook. Уся інформація «з перших уст» – тут. ⠀ Інших офіційних сторінок у будь-яких соцмережах або Telegram-каналів, як і каналу в YouTube, у мене немає. Якщо щось зміниться – обов'язково повідомлю! ⠀ А всім моїм підписникам у Facebook та Instagram дякую, що ви зі мною ❤️

A post shared by Olena Zelenska (@olenazelenska_official) on

До речі аналогічна публікація з'явилася і на сторінці Олени у Фейсбук. Перша леді підкреслює, що вона є тільки в Instagram та Facebook, а також обіцяє повідомити підписників якщо зареєструється в інших мережах.

Нещодавно "Українці" повідомляли про чутки навколо першої леді країни.