Періс Хілтон наважилась заморозити свої яйцеклітини. Про це знаменитість розповіла в інтерв'ю виданню “The Sunday Times”.

Відомій американській фотомоделі Періс Хілтон зараз 39 років, вона не раз казала про те, що дуже хоче дітей. Попри вік модель знайшла спосіб не поспішати вагітніти прямо зараз. Таким способом з нею поділилася її подруга Кім Кардаш'ян, яка використовувала цю методу для народження своїх трьох дітлахів.

Кім відвела подругу до лікаря, що спеціалізується на заморожуванні жіночих яйцеклітин з подальшим їх збереженням для вагітності. Лікар розповів моделі про усі недоліки й переваги процедури. Зокрема, Хілтон переконана, що наважитись на цей крок повинна кожна жінка, аби не хвилюватися через поширену для багатьох проблему: "Потрібно якнайскоріше вийти заміж"

Така процедура дає жінці можливість завагітніти в майбутньому за допомогою ЕКО. Заморожені таким чином яйцеклітини жінка може використати до 54 років. Проте за даними медиків навіть при вдалому заморожуванні яйцеклітин є ризик не завагітніти, адже заморожування може негативно вплинути на якість клітини.

Також Періс розповіла, що бачить майбутнім татом своїх дітей Картера Реума, та готова провести з ним усе життя.

Періс тричі за своє життя виходила заміж, та мала безліч романтичних стосунків з різними відомими музикантами та акторами. Проте запевняє що шлюб із Картером буде останнім.

Нагадаємо, що раніше "Українці" публікували подробиці відносин Періс Хілтон та Картера Реума.